O Kancelarii

Stabilność i bezpieczeństwo, pozwalające ponownie z optymizmem patrzeć w przyszłość

Zajmuję się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego.  Specjalizuję się  w sprawach:

  • rozwodowych,
  • o władzę rodzicielską, kontakty z dziećmi i alimenty,
  • podziały majątku,
  • rozliczenia pomiędzy małżonkami i konkubentami
    zniesienie współwłasności i działy spadku. 

 

Moja Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z dwiema specjalistycznymi kancelariami indywidualnymi. Pozwala to na udzielenie Klientom kompleksowej pomocy prawnej we wspólnej siedzibie wszystkich trzech Kancelarii, również w sprawach karnych, cywilnych i gospodarczych.

Sylwia Grześ

Kierownik zarządzający Kancelarii - Aurelii Koksztys-Łuć

Zarządza Kancelarią od roku 2007. W 2005 roku ukończyła wyższe magisterskie studia ekonomiczne na kierunku Zarządzanie i Marketing Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu Kancelarią, dba o Klientów Kancelarii, pozostaje z nimi w stałym kontakcie, przekazuje wszelkie niezbędne informacje dotyczące biegu sprawy, w oparciu o akta sprawy oraz informacje publikowane w Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Często jest wsparciem w trakcie pierwszego i kolejnych kontaktów Klienta z Kancelarią.

Galeria Kancelarii

Kancelaria znajduje się przy ulicy Grottgera 12/1 w Jeleniej Górze. Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy dużą, wygodną salę adwokat Aurelii Koksztys-Łuć, przestronną recepcję.

Mój zawód to moja misja. Jako adwokat jestem nie tylko prawnikiem. Jestem partnerem w rozmowie. Rozumiem Klienta i wspieram go holistycznie.